Роксі – дівчинка цвергшнауцера чорного зі сріблом окрасу. Вона зявилася у нас у 2008 році і стала улюбленицею всієї родини завдяки своєму характеру. Вона дуже розумна, слухняна, віддана, надзвичайно ніжна, але водночас сторожка і підозріла до незнайомців. Роксі – справжя собака-компаньйон, бо завжди знаходиться поруч, разом з тим нічим не видає своєї присутності, тихо лежить поруч, коли ви зайняті якоюсь справою. Вона весела й грайлива, знає й виконує різні команди. Словом, Роксі – СОБАКА-МРІЯ!! 

Спитаєте чому?  Адже цвергшнауцер – найменша в світі службова порода собак, і всі найкращі риси закладені в ньому генетично. Не секрет, що саме службові собаки мають найвищий рівень інтелекту, найкраще навчаються, вони найбільш віддані людям і використовуються ними у різних сферах як рятівники, шукачі, поводирі, сторожі.

Отже, якщо Ви хочете мати найвірнішого друга, веселого компаньйона, а життєвий простір не дозволяє Вам завести великого собаку, зверніть увагу на маленького цвергшнауцера з великим серцем, навіки відданим людині!!!

Free counters!
Общение членов Кинологического Союза Украины на любые темы
рейтинг TOP-100 собаки
Погода в Украине